• 22.01.13, 10:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Panka trahvitakse elektriturul manipuleerimise pärast

USA elektrituru regulaatorid peaksid määrama kõige varem juba täna hommikul Deutsche Banki tütarfirmale 1,5 miljoni dollarilise trahvi seoses väidetava manipuleerimisega elektriturul, kirjutas Wall Street Journal.
California elektrihinna manipuleerimise tõttu tuleb pangal ka tagastada 123 198 dollariline tehingutest saadud kasum.
Deutsche Bank on vaielnud regulaatori FERCiga, et pank manipuleeris turgu, kaotades tahtlikult raha füüsilistel tehingutel, et saada kasumit tuletistehingute turul.
Hiljuti tegi järelvalvaja 470 miljoni dollarilise rekordtrahvi Barclays pangale California elektrituru manipuleerimise eest ning keelas JPMorganil mõnedel USA energiaturgudel kauplemise kuueks kuuks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele