• 22.01.13, 10:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sularaha võetakse üha enam välja

G4Si teatel kasvas mullu välja võetud sularaha hulk 350 mln euro ehk 13% võrra.
Samuti kasvas kümnendiku võrra ehk 83 euroni keskmine sularahaautomaadist väljavõetav summa, teatas ettevõte.
Menukaim rahatäht oli mullu 50eurone.
„Kuuldused sularaha maksevahendina populaarsuse kadumisest on tugevasti liialdatud,“ sõnas AS G4S Eesti sularahadivisjoni direktor Veiko Vaher.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Valeraha kahtlusega edastas ettevõte politseile mullu 81 rahasedelit ning 186 münti, võrreldes varasema perioodiga on nende kogused mõnevõrra kasvanud, suurema nominaaliga kupüüride arvelt (2011. aastal anti politseile üle 66 kupüüri ja 119 münti).
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
Kose aleviku keskuses on valmimas midagi sellist, mida piirkonnas pole aastaid nähtud — rajamisel on uus jõeäärne korterelamu. Arendus pakub suurepärast võimalust seada end sisse energiatõhusasse uude koju paigas, kus loodus, jõgi ja aleviku keskuse mugavused on kõik käeulatuses.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
2
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
3
Uudised
  • 20.03.26, 09:35
Šaakalid turul: magusad korterid lähevad Tallinnas mühinal
4
Börsiuudised
  • 18.03.26, 06:00
Võidujooks lõunasse kiireneb. Arakas: see on meie jaoks mägi, mida me peame nüüd ronima
Sihikul on seal jaeinvestorid
5
Uudised
  • 19.03.26, 06:30
Vaata, kuidas pealinna korteritehingu hinnad muutusid tegelikult
6
Uudised
  • 16.03.26, 11:41
Maaklerid, müüjad, ostjad - siin rullub lahti Teie perspektiiv
Ostja ootab arendaja uuelt eluasemelt edaspidi 3 asja

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele