Norra kinnisvarakontserni Selvaag Gruppen ASi tütarettevõtte Selvaag Sakala OÜ ja ehitaja Nordecon AS pidasid uue ärihoone sarikapidu.
Tallinna kesklinna Eesti Panga kõrvale kerkinud ärihoone on jagatud funktsionaalselt kahte tiiba – Sakala tänava poolsel osal on kuus korrust, Kentmanni tänava poolsel osal viis korrust.
Viienda korruse katusele on projekteeritud ligi 150 ruutmeetri suurune klaaspiiretega katuseterrass. Keldrikorrusel paiknevad parkla 22 autole ning tehnilised ruumid. Hoone kogupindala on ligikaudu 4680 ruutmeetrit. Hoone maksumuseks on 4,3 miljonit eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.