• 11.02.13, 10:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vene investorile Eesti kinnisvara hea alternatiiv Hispaaniale

Atraktiivse Hispaania kinnisvara turu kõrval köidab Vene investoreid Eestio kinnisvaraturg. Kinnisvarabüroo PROFIL Estate hinnangul on see peale geograafilise läheduse seotud ka venelaste sooja nostalgilise suhtumisega.
Loe edasi Äripäeva teemaveebist Ehitusuudised.ee.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele