• 13.02.13, 08:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ansip selgitab täna elektrihinna tõusu

Peaminister Andrus Ansip peab täna riigikogu infotunnis vastavama parlamendi liikmete küsimustele elektrihinna tõusu kohta.
Kell 13 algavas infotunnis vastavad riigikogu liikmete küsimustele lisaks Ansipile ka kultuuriminister Rein Lang ja põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder. Küsimuste esitamiseks on registreerunud viis riigikogu liiget. Küsimused puudutavad elektri hinda, nõuandeteenuseid, hasartmängumaksu ja ebaseaduslikke tasusid riigipiiril.
Kell 14 algab riigikogu täiskogu istung. Päevakorras on kuus eelnõu, neist kolm teisel ja kolm esimesel lugemisel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele