Võrreldes 2011 aastaga kasvas Pristise võrreldav käive 2012 aastal 26,5%, teatas ettevõte.
Pristise käive oli 10,2 miljonit eurot, kasum 265 000 eurot. „Nägime hoonete ehitamise aktiivsuse kasvu Balti turul. Uute projektide müük kasvas 44% võrreldes 2011. aastaga,“ ütles Pristise juht Andres Kiil.
Pristise kasvu toetas tegevuse laiendamine uutesse, hoonete tehnoloogiatega seotud valdkondadesse: ventilatsioon, elekter ja hooneautomaatika. Kiili sõnul tuli ligi pool kasvust uutest valdkondadest.
Pristis on tööandjaks rohkem kui 100 inimesele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.