• 17.01.14, 11:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartu võtab osa haljasalasid ja puiesteid enda hooldada

Sellest aastast hakkab linn hooldama mitmeid haljasalasid ja puiesteid, mida senini hoidsid korras ühistud või eramajade omanikud. Ühtekokku on selliseid alasid umbes 40 hektarit.
Tartu linna haljastus- ja puhastusteenistus teatas, et nüüdsest on linna hooldada paljud korrusmajade piirkonnas asuvad linnale kuuluvad majadevahelised haljasalad, millest enamik asub Annelinnas, ning osaliselt ka puiesteed. 
Alleedel ja majadevahelistel haljasaladel tehtavad peamised hooldustööd on muru niitmine, prahi- ja lehtede koristus ning kõrghaljastuse hooldus.
1. jaanuarist hooldatavaid piirkondi saab vaadata linna kodulehel olevalt kaardilt SIIN. Haljasalad on kaardil tähistatud lillakasroosa ning puiesteed rohelise värviga. Kaart ei hõlma kõiki linna poolt hooldatavaid alasid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele