27. jaanuar 2014

Hoonete lisasoojustamisel nõustatakse korteriühistuid ja majaomanikke

Tallinna Energiaagentuuri infokeskuses saab tutvuda materjalidega hoonete fassaadide lisasoojustamiseks Caparoli või Weberi tehnoloogia järgi. Väljas on näidised seinte ja akende lisasoojustamiseks ning  aknaplekkide paigaldamiseks. Majaomanikud saavad teavet soojuspumpade kasutamisest ja päikesepaneelidest.

Energiaagentuuri infokeskuse (Estonia pst 5a) võimaluste otsetutvustamiseks korraldatakse linnaosades korteriühistutele infopäevi.

• Lasnamäe linnaosas toimuvad korteriühistute infopäev Lasnamäe LOV-i ruumis eesti keeles kolmapäeval, 29. jaanuaril kell 15.00.

• Põhja-Tallinnas toimuvad infopäevad Salme Kultuurikeskuses eesti keeles kolmapäeval, 29. jaanuaril ja vene keeles neljapäeval, 30. jaanuaril, mõlemal päeval on algus kell 18:00.

Infopäeval oodatakse korteriühistutelt tagasisidet, millised teemad elamute renoveerimise juures vajavad täiendavat koolitust ja/või õppematerjale. Selleks on ette valmistatud vastavad küsimustikud. Kui küsimustikus puudub vastav koolitusteema puudub, siis on korteriühistu esindajal võimalik sinna vastav soov lisada.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806