Seisuga 18.märts 2014 fikseeriti Tallinna tänavatel 2194 teeseisundinõuete mittevastavust, liiklejate hoiatamiseks ohtude eest on paigaldatud kokku 3412 liiklusmärki, (sh. lisatahvlid 987 tk).
Selle aasta algusest kuni 18. märtsini on Tallinna teede ja tänavate hooldusremonti teostatud 1 115 000 euro eest. Ohtlike aukude remontimisel töötab kokku 7 brigaadi (öösel 4 brigaadi ja päeval 3 brigaadi). Lisaks teostab 1 brigaad teekatte vajumiste remonti ning vanalinna sillutiskivi remonttöid. Tallinna Teede AS on remontinud ligikaudu 13 000 m2 asfaltkatet ning paigaldanud 2600 tonni regenereeritud mustsegu.
Täna , 19. märtsil on kavas remonttööd Linnamäe teel, Linnu teel, Sõpruse pst, Laagna teel, Ahtri tn, Gonsiori tn, Vabaduse pst jne.
Nädalavahetusel teostati töid järgnevatel magistraalidel – Ussimäe teel, Merivälja teel, Tala tn, Akadeemia teel, Sõle tn, Suur-Sõjamäe tn ja Peterburi teel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kinnisvarahindade tõustes ja ettevõtete kontorivajaduste muutudes otsitakse üha nutikamaid viise uute vajadustega kohanemiseks. Hästi läbimõeldud sisekujundus võib muuta isegi vähesed ruutmeetrid funktsionaalseks ja inspireerivaks ruumiks. Vestlesime IKEA ärikliendiosakonna juhi Kärilin Kuhlapiga, et uurida, kuidas luuakse sisekujunduslahendusi üürikorteritesse ja mitmeotstarbelistesse kontoritesse. Samuti arutasime, miks on levinud, kuid ekslik arvamus, et sisekujundus on väikese või keskmise suurusega ettevõtete jaoks liiga kallis.