Autor: Juuli Laanemets • 16. juuni 2014

DNB tahab jõuliselt haarata Baltikumi liisinguturgu

Alates juunist alustab tööd uus DNB pan-Balti liisinguüksus, mida asub juhtima varem ettevõttes riskijuhina töötanud Kaarel Loigu.

 „Igapäevases äritegevuses on meie prioriteediks ühtse Balti liisinguüksuse loomine ning äri arendamine kõigis kolmes riigis. Balti riikides tegutsevatel auto-, kommertssõidukite- ning seadmemüüjatel on DNB näol hea koostööpartner ning tänu suurenenud fookusele suudame pakkuda tulevikus veelgi paremaid teenuseid,“ kommenteeris muudatust Loigu.

Balti regiooni liisingu ärisuuna juhina vastutab Loigu DNB Balti riikide liisingutoodete müügi, turunduse ning koostöö eest partnerettevõtetega Eestis, Lätis ja Leedus. Eestis pakub pank liisinguteenuseid alates 2006. aastast ning on tänaseks tõusnud arvestatavaks teenusepakkujaks liisinguturul, olles saavutanud ligi 10%-lise turuosa.

DNB on üks Põhjamaade suuremaid finantsgruppe ja Norra turuliider. Eestis oli 2013. aasta seisuga ettevõtte liisinguportfelli maht 176,8 miljonit eurot. DNB aktsiad on noteeritud Oslo börsil ja 34% aktsiatest kuulub Norra riigile.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806