Juulis nädalaid kestnud kuumalainega kaasnes sõidukitega toimunud kahjujuhtumite oluline kasv.  Enamjaolt piirdusid kahjud plekimõlkimistega, jäädes alla 1000 euro.
“Juuli liiklust iseloomustanud pilt meenutas karmi talvekuud, ainult selle erinevusega, et kui talvel viib autosid teelt peamiselt libe tee, siis nüüd suvel palavusest tingitud tähelepanu langus,” märkis Salva Kindlustuse ASi juhatuse liige Algor Orav.
Salva Kindlustus registreeris juulis kokku üle 400 kasko- ja liikluskindlustuse kahjujuhtumi, mis on veerandi võrra enam kui juunis. Kahjude lõikes oli peamiselt tegemist tagant otsasõitude, teelt väljasõitude või parklates mõlkimisega.
“Liiklusõnnetusi toimus juulis arvuliselt palju, kuid õnneks enamuse puhul neist polnud tegemist  raskete tagajärgedega – pigem oli tegemist n.ö plekimõlkimistega, kus keskmine liikluskahju suurus jäi alla 1000 euro,” lausus Orav.
Kokku hüvitas Salva Kindlustus juulis võrreldes möödunud aastaga oma klientidele kahjusid kaheksa protsendi võrra enam, kokku 0,81 miljoni euro ulatuses. Salva kogutud kindlustusmaksete summa kasvas kümme protsenti 1,4 miljoni euroni.
Seitsme kuuga on Salva Kindlustus oma klientidele hüvitanud kahjusid 5,4 miljoni euro ulatuses ning kogunud kindlustusmakseid 9,9 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
2
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
3
Uudised
  • 04.12.11, 14:02
Isamaalaste abil miljonäriks
4
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
5
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
6
Uudised
  • 22.06.26, 06:30
Välisresidentidest korteriostjate enamik on väljastpoolt Euroopa Liitu
Vaata, kuidas on korterihuvilistest välisresidentide struktuur muutnud 6 aastaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele