Aira Tammemäe • 19. märts 2015
Jaga lugu:

Magalarajoonid kimpus parkimisega

Mupo infotelefonile tehtud kõnede valdavaks teemaks on valesti parkimine, millekohaseid kaebusi tuli viimase kolme nädalaga 429.

Parkimisega on enim kimpus Lasnamäe ning teised „magalarajoonid“ – Mustamäe ja Õismäe. Kõnekeskuse korrapidaja sõnul teevad suurt muret lasteaedade ümbrused, kus kohalikud inimesed on ruuminappusel oma autod parkinud lasteaiale ette nähtud parkimiskohtadele ning hommikul pole lapsevanematel peatumiseks ega parkimiseks mingit võimalust. Probleemiks on ka kõnniteel oma akna all parkijad, kes kas ei viitsi või ei raatsi autot veidi kaugemal paiknevatesse parklatesse viia. Silma torkavad siin just uhkemate - maasturite ja kõrgema hinnaklassiga autode omanikud. „Paljud parklad seisavad pooltühjana, aga aknaalused kõnniteed on nii kinni pargitud, et lapsevankriga emad sealt läbi ei pääse,“ selgitas kõnekeskuse korrapidaja.

Linnaosade kaupa on probleemsete kõnedega esikohal Lasnamäe ja Kesklinna linnaosad. Siis on tükk tühja maad ning järgneb Mustamäe, tema kannul aga Põhja-Tallinn. Kõige vähem helistajaid on Nõmmelt ja Piritalt, kus on valdavalt eramajade piirkonnad ning nii parkimisega seotud kui ka muid muresid vähem.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee