• 05.05.15, 16:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Harjumaal maksti hoonestamata maa eest kaks korda enam  

Harjumaal oli hoonestamata maa tehinguid tänavu esimeses kvartalis 679 ning nende koguväärtus oli 52 500 333 eurot.
Harjumaal võib aga hoonestamata maa keskmist hinda oluliselt kergitada mõni Tallinna lähedal asuv kinnisvaraarenduspotentsiaaliga ostetud hoonestamata kinnistu. Mujal Eestis on hoonestamata maa puhul enamasti tegu põllu- ja metsamaaga.
Vaadake paremal asuvast failist, millised olid hoonestamata maa tehinguhinnad maakonniti.  

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

Uudised
  • 05.05.15, 12:56
34 600 eurot maksti keskmiselt hoonestamata maa eest 
Keskmine hoonestamata maa tehingu maksumus oli 2015 I kvartalis 34600 eurot. See on aastatagusest 30% kõrgemal, selgus kinnisvaraanalüütik Tõnu Toomparki blogist.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele