• 19.05.15, 09:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lasnamäele kerkib suur tööstus- ja äripark

Uus Maa Kinnisvarabüroo alustas koostöös Hammerhead OÜ-ga Tallinnas Lasnamäele rajatavas Priisle logistika- ja tööstuspargis lao- ja äripindade pakkumist.
„Arendamisel on ligi 22 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindu, mis võimaldavad ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada lao- või tööstusruumid büroo- ja esinduspindadega ühe katuse alla,“ kommenteeris projektiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo kutseline konsultant Einar Niin. „Selline, stock-office tüüpi ruumilahendus lihtsustab ettevõttesisest logistikat ning lisab paindlikust liikumisel lao ja büroo vahel. See tõstab ettevõtte efektiivsust ja aitab paremini keskenduda põhitegevusele. Priisle Äripargi esimeses etapis on pakkumisel ruumilahendused vahemikus 90-2000 ruutmeetrit.“
Rajatav äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal ning on plaanitud valmis ehitada neljas etapis. Asukoht Laagna tee ja Narva maantee vahelisel alal tagab kiire ühenduse kesklinnaga ning sinna pääseb hästi Ida-Tallinna põhimagistraalidelt – Peterburi ja Laagna teelt. Suurepärane ühendus on ka Tallinna ringtee, Muuga sadama ja Vana-Narva maantee tööstuspiirkonnaga. Lisaks tagab Lasnamäe lähedus ning võimalusterohke ühistranspordiühendus tööjõu olemasolu.
Priisle äripark asub aadressil Priisle 10, seda arendab Hammerhead OÜ, ehitab Eventus Ehitus OÜ ning kompleksi arhitekt on Ivo Rebane. Esimese etapi rajamine kestab käesoleva aasta suvest aastavahetuseni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: kinnisvarauudised. ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2
Uudised
  • 09.01.26, 12:31
Uus Maa värske juht ennustab aastat 2026 ja näitab, millised kinnisvarabürood on võitjad
3
Uudised
  • 08.01.26, 13:23
Jaanus Laugus pani Uus Maa juhi ameti maha. Ametisse astus uus juht
Argo Pillessoni sõnul on tema eesmärk järgmise 5 aastaga ettevõtte käive kahekordistada
4
Uudised
  • 09.01.26, 11:46
Arendaja optimismi jahutab panga kainestav kommentaar
Arendaja närvideproov ja ostja rõõm
5
Suur lugu
  • 07.01.26, 13:52
Lohkulangemine ehk tõehetk eluasemeturul laieneb. Maksuküüru kadu päästab olukorra? Vaevalt
6
TOP
  • 12.11.25, 09:55
Kinnisvarafirmade TOPi üks uuenduslikumaid sihib ärilinnakuid ja puitmaju. Tal on karm prognoos
Neutra Capitali omanik ja juht nimetab 3 edutegurit, teeb 4 prognoosi ja näitab ära 4 eesootavat väljakutset. See puudutab tervet kinnisvaravaldkonda!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele