LVM Kinnisvara poolt korraldatav 48 tunni pikkune kliendiööpäev on nagu iga teine kliendipäev, ainult selle vahega, et see kestab kaks ööpäeva järjest.
Müügiks ettevalmistatud korterit on võimalik vaatama tulla nii ööl kui päeval. Esmakordselt Tartus on seda võimalik teha ka virtuaalselt.
Esimese ööpäeva jooksul käis korteriga kohapeal tutvumas ligi kakskümmend potentsiaalset ostjat, samas kui virtuaalselt külastati kliendipäeva rohkem kui 1600 korral.
Virtuaalsel kliendipäeval on võimalik veenduda, kas korter on päikeseline ja kas vaade jõele on kaunis, millised on kõrvalkulud, kuidas on korraldatud parkimine, kas maja on öösiti vaikne, kas rõdu on piisavalt suur ning kui kiire on internetiühendus majas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kliendipäev toimub Tartus, Siili 8-12, otseülekannet on võimalik jälgida internetis aadressil
http://www.lvm.ee/siili8/operatsioon-siil.
Autor: kinnisvarauudised. ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.