Homme avatakse Lasnamäel uus peremänguväljak

Katleri ja Paasiku tänava vahelisele haljasalale ehitatud uus multifunktsionaalne peremänguväljak avatakse neljapäeval kell 14.00.

Lasnamäe linnaosa vanema kohusetäitja Jaanus Riibe sõnul sai arendusprojektiga lahendatud mänguväljaku üldine kujundus koos mänguvahendite ja väikevormide valiku ning paigutusega, samuti haljastus, sadevete ärajuhtimine, katendid ning välisvalgustus.

„Tegemist on kauaoodatud peremänguväljakuga, mis teeb rõõmsaks nii Katleri lasterohke asumi kui ka läheduses olevate asumite elanikke. Katleri asumi keskel asunud väike mänguväljak ei vastanud enam erinevate sihtgruppide vajadustele, sest pakkus lastele vaid piiratud võimalustega mänguelemente. Tänaseks on olukord muutunud kardinaalselt ja nii lapsed kui ka täiskasvanud saavad nautida uut peremänguväljakut“, lisas Riibe.

Kaks kuud kestnud tööde käigus paigaldati mänguelemendid erinevatele vanusegruppidele (0-4, 4-12 ja 12+) ning treeningualale sai paigaldatud ka välitrenažööre täiskasvanutele koordinatsiooni ja keha liikuvuse treenimiseks.

Peremänguväljaku projekteerijaks oli Arhitektuuribüroo Järve & Tuulik ning ehitustööd teostasid osaühing TAVT ja Inseneriteenused OÜ. Peremänguväljaku rajamise maksumuseks kujunes ligi 357 000 eurot.

Autor: kinnisvarauudised. ee

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806