• 13.08.15, 10:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Täna avatakse Viimsi Keskus

Täna avatakse külastajatele 14 000 ruutmeetrine Viimsi ja Pirita piirkonna suurim vaba aja ja ostukeskus.
Viimsi Keskus toob kohalikele elanikele lähemale nii vajalikud teenused kui ka kauplused ning loob piirkonda ligi 300 uut töökohta. Kaubanduskeskuse omanik ja arendaja on Tallinna Kaubamaja Grupp AS tütarettevõte Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS ning suurimaks üürnikuks on 3500 ruutmeetril asuv Viimsi Selver.
Uues keskuses on kokku ligi 40 kauplust, toitlustuskohta ja teenindusasutust ning 300 kohaga parkla.
Viimsi Keskuse rajamisega seotud investeeringute maht on kokku 14,5 miljonit eurot.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Loe pikemalt Äripäeva teemaveebist kaubandus.ee SIIT
Autor: kinnisvarauudised. ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele