• 03.09.15, 17:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

City24 augusti enimvaadatud objektide TOP 5

Augustis said kinnisvaraportaali City24.ee keskkonnas kinnisvaraobjektide uudistajate suurima tähelepanu osaliseks üksnes majad.
TOP 5 objektide osas on uudishimu äratanud peamiselt eksklusiivsed interjöörid, aga ühel juhul ka hind.
Maja, Harjumaa, 369 000 EUR

Artikkel jätkub pärast reklaami

Eksklusiivne ja hubane 2007. aastal ehitatud eramaja Suurupis. Privaatne aed, hoolitsetud kõrghaljastus, eraldi puuküttega saun ja väligrilli nurk - suitsuahi, puukuur. Majal on õliküte ning marmorist lahtine kamin. Kogu maja on möbleeritud kalli ja ilusa Itaalia disainmööbliga. Majal on siserõdu ning kõrged laed, kvaliteetne tammepuidust sisetrepp. Välisfassaadil klombitud silikaattellis.
Vaata City24 enimvaadatud kinnisvara müügikuulutusi SIIT
Autor: kinnisvarauudised. ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele