USS Security tegi väärika diili

USS Security sõlmis Riigi Kinnisvara AS-ga lepingu valmimisjärgus oleva Eesti Rahva Muuseumi uue hoonekompleksi valvamiseks, valveteenuse lepingu kogumaksumus on ligi pool miljonit eurot.

Riigihanke tulemusel valitud turvafirma ülesandeks on panna alates 2016. aasta 1. jaanuarist hoones välja ööpäevaringne mehitatud valve, et muuseumi vara oleks kaitstud ja külastajate turvalisus tagatud. Kolmeaastase valveteenuse lepingu maht on 463 780 eurot.

Riigi Kinnisvara AS-le oli Eesti Rahva Muuseumi turvateenuse osutaja valik seni suurim üksikobjekt, millele korraldati riigihange. Kui tavapäraselt piirdub turvateenuse riigihankel võitja selgitamine hinnapakkumiste võrdlemisega, siis kõnealuse hanke puhul pidid omavahel võistlevad ettevõtted ka suuliselt kaitsma pakutud lahendusi ja tõestama oma teenuse kõrget kvaliteeti.

USS Security lõuna ja lääne regiooni juhi Kalev Intsi sõnul on Eesti Rahva Muuseumi valvamine ettevõttele väga vastutusrikas ja väärikas ülesanne.

“Kuigi külastajatele avab muuseum uksed alles aasta pärast, on juba praegu osaliselt alustatud üksikute suuremate eksponaatide sissekolimisega. Meie turvatöötajad hakkavad oma ülesandeid täitma nii ringkäikude kui videopildi jälgimisega.

Uut muuseumi projekteerides ja ehitades on just videovalve lahendusele suurt rõhku pandud. USS Security inimesed hakkavad hoones töötama Eesti tõenäoliselt ühe kvaliteetseima ja läbimõelduima videovalve süsteemiga.

Kuna hoone üheks oluliseks funktsiooniks on unikaalsete eksponaatide säilitamine, siis saavad seal olema ka tavakülastajatele keelatud alad, mis on ühtlasi ka kõrgendatud valve all,” lausus Kalev Ints.

Kalev Intsi sõnul on ettevõttel tuumikmeeskond muuseumile valveteenuse pakkumiseks juba olemas. “Siiski otsime oma tiimi veel häid inimesi, kes soovivad turvatöötajana selles põnevas projektis kaasa lüüa ning olla osa ajaloolisest ettevõtmisest.”

 

Autor: kinnisvarauudised. ee

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806