Järgmise aasta eelarve eelnõu kohaselt investeeritakse Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi (RKAS) kaudu kinnisvarasse kokku 51 miljonit eurot, mida on 6 protsenti enam kui aasta varem.
Järgmise aasta riigieelarves on plaanide kohaselt suurim Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi kaudu tehtav investeering Pärnu politsei ja päästeameti ühishoone rajamine; projekti kogumaksumus on 13,9 miljonit eurot ja kulu järgmisel aastal 11,2 miljonit eurot.
Vaata artiklit täies mahus
kinnisvaraportaalist City24. Allan Hani Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsist jagab kogemusi ärikinnisvara haldamisest
konverentsil "Ärikinnisvara Haldus" 30. oktoobril. Vaata konverentsi programmi
SIITAutor: kinnisvarauudised. ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.