• 23.12.15, 10:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ärikinnisvara uus suund - bürookämping

Eesti Disaini Maja ees, Kalasadama tänaval, köidab pilku rõõmus sinine kuubik. Tegemist on lihtsalt paigaldatava ja teisaldatava pisikese kompaktse kontoriga.
Ärikinnisvara uus suund - bürookämping
  • Foto: greencube.ee/
Aastaringseks kasutamiseks mõeldud kontori brutopind on 9,6 ruutmeetrit. Minikontor on vastupidava puitpõrandaga ja meie kliimasse sobivalt soojustatud. Turvatunde tagavad karastatud klaasidega pakettaknad ning nii seest kui väljast lukustatav uks. Hoonele on paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem ja automaatselt süttivad räästatuled.
„Olles ise silmitsi seisnud kontori murega maapiirkonnas, siis vajadus kõnetas mind isiklikult,“ räägib minikontori sünniloost tootjafirma Greencube OÜ juhataja Henri Bekmann. „Sellise hoone saab panna muretult kiviblokkidele aianurka ja sul on oma isiklik kontor. Kontor, kus saad käia ja samas ka ära tulla. Privaatne ja mugav,“ on Bekmann uudsest lahendusest vaimustunud. Kontori praegune kasutaja, Eesti Disaini-poe juhataja, Kirke Tatar nimetab seda naljatamisi Eesti disainiks kuubis.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele