Lea Korem • 29. detsember 2015
Jaga lugu:

Lasnamäe tutvustab Sikupilli keskuse planeeringut

Foto: Raul Mee

Lasnamäe Linnaosa Valitsus korraldab uue aasta hakul Tartu mnt 87 kinnistu detailplaneeringu eskiislahenduse ja lähteseisukohtade avaliku väljapaneku ja avaliku arutelu.

Avaliku väljapanek toimub 5.-13. jaanuarini Pallasti tn 54 I korruse infosaalis, sellele järgneb 14. jaanuaril kell 15 avalik arutelu II korruse saalis (ruum 203). .

Tartu mnt 87 kinnistu detailplaneeringu eskiislahenduse jooniste ja seletuskirjaga saab tutvuda Tallinna planeeringute registris aadressil https://tpr.tallinn.ee/

Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on luua võimalused Sikupilli Keskuse laiendamiseks, kaubanduskeskuse ümberehitamiseks ning kuni 11 maapealse ja 1 maa-aluse korrusega hooneosade ehitamiseks. Hoone alumised korrused on ette nähtud kaubandus-teeninduspindadeks ja kõrgemad korrused büroodeks.Detailplaneeringu algatamise taotluse esitas Sikupilli Keskus OÜ, lahendusettepaneku ja illustreeriva materjali koostas Arhitekt Tarbe OÜ.Planeeritav 4,14 ha maa-ala asub Tartu maantee, Lasnamäe tee, Katusepapi ja Pallasti tänavate vahelisel alal, Tartu maantee ääres ning on auto- ja ühistranspordiga mugavalt juurdepääsetava. Tartu mnt 87 kinnistul paikneb Sikupilli ärikeskus.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee