KV.EE: keerulisel turul on vaja hoida taset

Tarvo Teslon  Foto: Eiko Kink

Eesti suurima kinnisvaraportaali KV.EE juht Tarvo Teslon küll tervitab uue kinnisvaraportaali kinnisvara24.ee tulekut turule ja loodab, et sellest võidavad kliendid, ent märgib lisaks et kvaliteeti ja töökindlust tagamata valitseb paljude osapooltega turul oht marginaliseeruda.

Eesti suurima kinnisvaraportaali KV.EE juht Tarvo Teslon märgib, et konkurents sunnib kõiki turuosalisi rohkem pingutama, millest kokkuvõttes võidavad kliendid ning selle üle on neil Eesti kinnisvaraturu suurima ja populaarseima portaalina ainult hea meel, kui teenuse tase turul tõuseb. „Samas ei ole heal tasemel teenuse pakkumine ei lihtne ega odav ning poole vinnaga teenused kliente ei rahulda, selleks on täna juba latt liiga kõrgel.“

Sektor ei ole Tesloni sõnul sugugi lihtne - siin tegutseb palju osapooli, kes portaalis kokku saavad, kellel kõigil on seal omad huvid ja vajadused.  „Kokkuvõttes saadab edu seda, kes suudab kõigile osapooltele teha teenuse kasutamise võimalikult mugavaks, samas kvaliteedis ja töökindluses järele andmata. Kes seda ei suuda, marginaliseerub.

Kinnisvara24.ee on kuu aega tagasi turule sisenenud uus kinnisvaraportaal, mille lansseeris eelmise aasta 18. veebruaril registreeritud OÜ KV24 Meedia. Uude portaali on selle loojate sõnul praeguseks juba koondunud üle 10 000 kinnisvarakuulutuse.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806