Tootmis- ja ärikinnisvara arendaja ning finantsinvesteeringute haldaja AS Harju KEK uueks tegevjuhiks ja juhatuse liikmeks nimetati ettevõttes varasemalt arendusdirektori rolli täitnud Janek Lehtmets.
Janek Lehtmets aastaid tagasi Delta Plaza nurgakivi paneku päeval ärihoone kaheksandal korrusel.
  • Janek Lehtmets aastaid tagasi Delta Plaza nurgakivi paneku päeval ärihoone kaheksandal korrusel.
  • Foto: Andras Kralla
Pikaajaliste kinnisvaraarenduse kogemustega Janek Lehtmets on varasemalt töötanud muu hulgas ka näiteks Merko Ehituse müügijuhina.
Harju KEKi juhtima asudes sõnas ta pressiteate vahendusel, et see on väga vastutusrikas ülesanne, mis nõuab palju pühendumist. Ettevõtte lähituleviku olulisemateks märksõnadeks on aktiivne arendustegevus ning investeeringute mahu suurendamine.
Hetkel on olulisemateks projektideks Valdmäe Tööstuspargi rajamine Tänassilma piirkonnas, arendused Keila Tööstuspargis ning Nõmmeliiva kortermajade arendusprojekt Tallinnas.
Harju KEK AS tegeleb kinnisvaraarenduse, kinnisvarahalduse ning investeeringute juhtimisega. Ettevõtte omanduses on ligi 100 hektarit tootmis- ja ärimaad, millest olemasolevate hoonete brutopind moodustab enam kui 120 000 m2.
Senine juhatuse liige Priidik Kalle jätkab ettevõttes finantsdirektorina. Uus tegevjuht asus ametisse 9. augustil 2016.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
2
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
3
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
4
Uudised
  • 24.07.26, 08:00
Kuidas saavad korteriühistud võidelda petturite vastu?
5
Uudised
  • 22.07.26, 08:00
Halva ruumi eest ei jää arve tulemata
Kehv linnaruum on pikaajaline kulu inimestele, ettevõtetele ja linnale
6
Uudised
  • 24.07.26, 09:45
Invego Läti arenduste müük paisus 130%
Arendusfookus on lahkunud Lätisse

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele