Edetabeli võitja: meie töötaja palk olgu kõrgem tegevusala keskmisest

SPS Grupp juhatuse liikmed ja omanikud Silver Bakhoff ning Janar Pops.  Foto: Eiko Kink

Äripäeva kinnisvarahooldajate ja -haldajate edetabeli parima, puhastusteenust pakkuva SPS Grupp OÜ juhatuse esimees Silver Bakhoff rõhutab, et eduka äri edendamise juures on peatähtis konkreetne teadlikkus oma tegemistest.

Asutatud 2007

OmanikudSilver Bakhoff jaJanar Pops

Käive2015. aastal 1,81 mln eurot, kasv aastaga 46%

Ärikasum2015. aastal 0,23 mln eurot, kasv aastaga 30%

2015. aastal teenis ettevõte ligi kaks miljonit eurot müügitulu, tegevuseks vajalikku põhivarasse investeeriti 32 200 eurot. Bakhoffi sõnul läks eelmisel aastal ettevõttel ootuspäraselt. "Eduka äri edendamise juures on peatähtis konkreetne teadlikkus sellest, mis me teeme. Mis puudutab käibekasvu, siis leian, et ettevõtte arenguga peab tegelema järjekindlalt.”

Teenindusettevõtte kaheks tähtsamaks alustalaks peab Bakhoff inimesi ja nendevahelist kommunikatsiooni – müügi ja teeninduse vahelist sümbioosi. “Ühtlasi pöörame suurt tähelepanu töötajatele, alates sellest, et nende palk oleks mõnevõrra suurem kui antud tegevusalal keskmiselt,” sõnab ta lisaks.

Keskkonnateadlikud töövõtted

“Üha süvenenumaks trendiks pean kinnisvarahoolduse, sealhulgas halduse valdkonna ehk keskkonnaalast teadlikkust, mis hõlmab endas ressursside üleüldist säästlikku kasutamist,” kirjeldab Bakhoff.

“Heaks trendiks pean jätkuvalt ka koristustööde efektiivsuse tõstmist, aidates rakendada säästlikke koristusviise. Selle jaoks on esmatähtis võimekus kasutada sobilikke aineid, tarvikuid, koristusmeetodeid,” lisab ta.

Sel sügisel ilmuvad Äripäeva TOPid on koostatud eelmise aasta majandusnäitajate põhjal. Koondedetabeli koostamisel on aluseks kuus majandusnäitajat: käive 2015, ärikasum 2015, käibe ja kasumi kasv 2015. aastal, rentaablus ning varade tootlikkus.

Edetabelid koostab Äripäeva infopank Infopank.ee, kõnealune haldus- ja hooldusfirmade edetabel on leitav Äripäeva vahendusel.

 

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806