Populaarse Aurora Parki ehitus saab hoo sisse

Foto: Aurora Park

Internetiküsitluse põhjal tänavu Eesti lemmikuusarenduseks valitud Aurora Park kerkib ning käesoleval nädalal peetakse arenduse nurgakivipidu.

Aurora Park on Endover Kinnisvara poolt Haaberstisse Harku järve vahetusse lähedusse ehitatav uusarendus, mille müük algas tänavu aprillis. Korterelamu on projekteerinud arhitekt Tormi Sooväli. Hoone välisseinad on kolmekihilistest monteeritavatest raudbetoonpaneelidest. Igal korteril on metallkonstruktsiooniga rõdu, esimese korruse korteritel on puidust terrassid.

 2017. aasta suvel valmiv arendus onettevõtte kinnitusel ainulaadne uusarendus Harku järve läheduses, sest hoonete juurde kuuluvale püsihaljastusega 13 535 m2suurusele alale ehitatakse välja suur hulk lisaväärtusi – mänguväljak liivakasti ja ronimisaladega, puhkealad täiskasvanutele, grillinurgad ja piknikualad, rulapark ja noorteala, korvpalli- ja jalgpalliplats, jääuisu ja -hoki väljak ning lemmikloomaala. Kõikide korterite juurde kuuluvad rõdud ning hoonesse on planeeritud lisaks panipaikadele ka jalgrataste ja lapsevankrite lukustatavad hoidlad.

Nurgakivipeal käesoleva nädala neljapäeval istutatakse arenduse juurde tuleva 1,3 hektari suurusele pargialale esimesed puud ning pargi tutvustust viivad läbi maastikuarhitektid. Aurora Pargi nurgakivi peole on arendaja kutsunud 6 500 Õismäe piirkonna elanikku.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806