• 17.10.16, 18:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ligi 7 miljoni euroga ehitatud Arsenali vaba aja keskus valmis

Põhja-Tallinnas Erika ja Tööstuse tänava nurgal valmis ligi 7 miljoni euro eest kaasaegne poe- ja teeninduspindadega vaba aja keskus, teatas Nordecon täna.
Arsenali keskus
  • Arsenali keskus
Tsaariaegse punastest tellistest tehasehoone ümberehituse käigus tuli päevavalgele nii ohtlikke kemikaale kui lõhkeainet. Hoone vana ilme säilitamiseks taaskasutati 12 000 telliskivi.
„Vanast hoonest uue tegemine on tihti keerulisem kui nullist alustamine – ka Arsenali keskuse ehitus pakkus Nordeconile mitmeid üllatusi,“ kommenteeris Nordecon ASi juhatuse esimees Jaano Vink. „Ehituse käigus leidsime hoonest väga palju ohtlikku, kuid oli ka positiivset – näiteks katuse kandva puitkonstruktsiooni üllatavalt hea seisukord, mistõttu pidime seda vaid üksikutes kohtades proteesima. Taaskord õnnestus meil ehitajana kogeda, et kogu projekti koostööpartnerid olid vastutulelikud ja kiiresti reageerivad oma ala professionaalid, nii püsis ka töö graafikus.“
Arsenali vaba aja keskuse ankurüürnikuks on Selveri supermarket, mis kasutab 2200 ruutmeetrit kaubanduspinda. Keskuse suletud netopind ulatub samas ligi 6200 ruutmeetrini. Keskuse veebilehe andmetel avab neil 10 päeva pärast uksed 30 poodi ja kümmekond eripärast kohvikut ning restorani.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kaks aastat tagasi, kui kinnisvaraarendaja Arsenal Center OÜ Selveriga üürilepingu sõlmimis, loodeti, et Põhja-Tallinnas aadressil Erika 14 asuv vaba aja keskus valmib 2016. aasta alguses. Keskuse ehitamiseks plaaniti 12 kuud. Arendaja sai ehitusloa 1917. aastal püstitatud tootmishoone laiendamiseks 2014. aasta septembris.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.

Hetkel kuum

Martin Rekori juhitava Lumi Capitali eestvedamisel valmisid Tallinnas Manufaktuuri kvartali üürikorterid.
Saated
  • 23.03.26, 11:08
Nii see kisubki. Üürimajade arendaja: kinnisvara hind hakkab langema
Eluasemeturg keerleb nõiaringis: üür riisub koore ja üürihinnad saavad tõusuks tuge
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing tunneb valdkonda peensusteni ning teeb toeka ettevaate.
Uudised
  • 25.03.26, 10:58
Arendaja, maakler, müüja, ostja - see ootab Teid sel aastal ees
Vaata, mis ootab ees üüriturgu
East Capital Real Estate'i partner ja juht Albin Rosengren näitab, mida partnerlus VGP-ga East Capitalile annab. See on märkimisväärne.
Uudised
  • 25.03.26, 06:15
Taas uus ühisjõud: East Capital lõi käed Euroopa juhtiva arendajaga
Ees käib ehitus, taamal valmistub suveks meri.
Uudised
  • 27.03.26, 11:27
3 galeriid: Marko Kull pani 16-miljonilisele keskusele nurgakivi. Vaata, mis sinna tuleb!
Uuri järele, kes kõik seal kohal olid ja mida nad tegid!
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
See on arendusala tulevane üldvisuaal. Vaata galeriist detailsemalt, mis sinna veel tuleb.
Uudised
  • 23.03.26, 10:41
Galerii: vaata, milline hakkab Tartu Peetri kiriku lähiala välja nägema
1Partner Kinnisvara maakler Olmer Õigus.
Uudised
  • 23.03.26, 11:16
Tänasel turul kehtib selge reegel - müüja ootab, ostja otsustab
Suur-Allikmäe müügimudel on üles ehitatud paindlikult. Ostjad võivad soetada krundi iseseisvaks ehitamiseks või valida „võtmed kätte“ lahenduse.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele