Eva Kiisler • 21 oktoober 2016

Kinnisvarauudiseid asus toimetama Anne Oja

Foto: Andras Kralla

Alates 17. oktoobrist juhib Äripäeva teemaveebi kinnisvarauudised.ee Anne Oja. Varem on Anne Oja töötanud uudisteajakirjaniku ja kinnisvaraanalüütikuna, mistõttu on tal Eesti kinnisvaramaastikust väga hea ülevaade.

Lisaks kinnisvarateemaliste veebiuudiste kirjutamisele ja toimetamisele koostab Anne Oja üheksa korda aastas Äripäeva tellijateni jõudvat kinnisvara erilehte. Ühtlasi annab ta oma panuse Äripäeva kinnisvarateemaliste konverentside ja seminaride korraldamisse.

Enne praeguste kohustuste võtmist töötas Anne Oja kolm aastat analüütikuna Tallinna börsil noteeritud kinnisvarafirma Arco Vara tütarettevõttes Arco Real Estate AS.

Aastatel 2002-2012 kajastas Anne Oja Äripäeva uudisteajakirjanike ridades erinevaid päevakajalisi teemasid alates kinnisvarast ja pangandusest makromajanduse ning poliitikani.

Anne Oja on lõpetanud Eesti Kõrgema Kommertskooli (EBS) rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõppe ja Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini erialal. Viimastel aastatel on ta huvitunud andmetest ja andmebaasisüsteemidest ning täiendanud end Eesti Infotehnoloogia Kolledžis.

 

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806