• 08.11.16, 10:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Statistika: hoonestatud maade käive kasvas 6,3%

2016 kolmandas kvartalis tehti maa-ameti andmetel 1980 tehingut hoonestatud maaga. Hoonestatud maa tehingute käive ulatus 231 miljoni euroni.
Statistika: hoonestatud maade käive kasvas 6,3%
  • Foto: Erik Prozes
Aastaga kerkis tehingute arv 6,3% ja käive 7,7%.
Käibe kasvu taga on suuresti Harju ja Pärnu maakonnad, kus hoonestatud maa tehingute arv oli 2016 kolmandas kvartalis vastavalt 151 ja 21 miljonit eurot ehk aastatagusest 12% ja 23% enam.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 06:00
Tallinna Vanasadama arenduspiirkond on stardivalmis
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele