Investeerimisfond United Real Estate Fund I AS ostis Jüris Taevavärava tee 1 kinnistu, kus asub kullerfirma DPD Eesti logistikakeskus.

- DPD logistikakeskus Jüris, mis valmis 2012. aastal.
- Foto: Andras Kralla
Soetatud kinnistu vastab fondi investeerimiskriteeriumitele, teatas fond.
„Tegemist on logistiliselt väga heas asukohas kinnistuga. DPD on juhtiv standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkuja Euroopas ja rahvusvahelise kontserni tütarettevõttena on nad osa rahvusvahelisest võrgustikust. Tänu tugevale juhtkonnale on DPD Eestis oma valdkonna ehk B2C pakiveo üks turuliidritest. Olemasolev pakidepoo on rajatud DPD-ga koostöös, samuti on fond valmis tegema täiendavaid investeeringuid, kui selline vajadus peaks tekkima,“ kommenteeris United Real Estate Fund I ASi nõukogu esimees Jaanus Otsa.
Kinnistu müüja on OÜ Bagatini, tehingut finantseeris AS SEB pank. Poolte kokkuleppel on tehingu maksumus konfidentsiaalne.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.