Hausers renoveerib Ülemiste Citysse Selveri

ülemiste city
Ülemiste rkla jääb toidupoeks renoveeritava ajaloolise hoone vahetusse...

Technopolis Ülemiste ja Hausers Ehitus sõlmisid lepingu Sepapaja tn 2 hoone renoveerimiseks, kus jaanipäevaks avab uksed Selveri toidupood.

Ülemiste City linnaku arendaja Technopolis Ülemiste AS teatas, et sõlmis ligikaudu 800 000 eurose lepingu Sepapaja tn 2 hoone renoveerimiseks.

„Sepapaja 2 renoveerimisel järgime Ülemiste City piirkonna arendamise üht peamist põhimõtet, milleks on säilitada siin võimalikult palju vana ja ajalooliselt väärtuslikku ning sobitada see kokku kaasaegse ärikeskkonnaga,“ kommenteeris Technopolis Ülemiste ASi juhatuse esimees Gert Jostov.

Hausers Ehitus jäi sõelale tänu varasemale kogemusele hoonete renoveerimisel. Praeguseks on maja fassaaditööd lõppenud ning jätkatakse siseruumide ja kommunikatsioonide väljaarendamisega.

„Juba hoone planeerimisel on meil tulnud lahendada erinevaid olukordi – mõelda välja lahendused, kuidas vana maksimaalselt säilitada ja mismoodi seda tulevases poekeskkonnas kõige paremini eksponeerida,“ rääkis Hausers Ehitus OÜ juhatuse esimees Tomy Saaron ehitusfirma renoveerimistööde aegsetest väljakutsetest. „Näiteks jäävad tulevase kaupluse siseviimistluses avatuks üksjagu vana telliskiviseina, massiivsed puidust laetalad ning huvitava sisekujunduselemendina renoveerime siselaes asuva tööstusliku kraana.“

Sepapaja tn 2 asub Ülemiste City linnaku keskel tegemist on Dvigateli tehase aegse tootmistsehhiga, mida hiljem kasutati ka laohoonena. Majas on kokku 900 m² pinda.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised