Tallinna linn sulgeb ajutiselt Paljassaare põik 5 asuva jäätmejaama, et seda ümber ehitada.

- Pressitud pakendijäätmed Paljassaare jäätmejaama majandanud Epler & Lorenz ASi tootmisüksuses.
- Foto: Väinu Rozental
Maaomanik sulges jäätmejaama 1. jaanuarist renoveerimistöödeks ning taasavab selle veel 2017. aasta jooksul. Jäätmejaama seni opereerinud Epler & Lorenz AS lõpetab kinnistul oma tegevuse, teatas Raepress.
Lisaks Paljassaare jäätmejaama kaasajastamisele on Tallinna linnal plaanis 2017. aastal avada jäätmejaam ka Haabersti ning Kristiine linnaosade piirile jääval Värvi tn 6 kinnistul.
Põhja-Tallinna elanikele lähim jäätmejaam asub praegu Rahumäel aadressil Rahumäe tee 5a.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.