5. jaanuar 2017

Omniva müüb Pallasti kinnistud

Omniva peahoone aadressil Pallasti 28. Foto aastast 2006
Autor: Maris Ojasuu

Omniva kontsern pani 6,3 miljoni eurose alghinnaga müüki Pallasti tänava kinnistud ning neil asuva ettevõtte peakontori koos logistikakeskuse hoonetega.

E-kaubanduse tõttu kiiresti kasvava kaubamahu tõttu kolib Omniva logistikakeskuse 2018. aasta lõpuks uude hoonesse Rae vallas, teatas ettevõte.

Omniva juhatuse liikme Ansi Arumeele sõnul on moodsa logistikakeskuse rajamine logistiliselt paremasse asukohta ning seniste kinnistute müükipanek asjade loomulik kulg. "Logistikavaldkonna areng on viimastel aastatel olnud tormiline. Selleks, et püsida turul konkurentsivõimelisena peame arenema ka meie, seda nii tööprotsessidelt kui ka infrastruktuurilt," selgitas Arumeel.

Kinnistud müüakse tingimusega, et Omniva jääb pärast võõrandamist kinnistuid üürima vähemalt 2018. aasta lõpuni võimalusega pikendada üürilepingut kuni kaks aastat.

Müügile minevate Pallasti 28, Pallasti 28a ja Pallasti 28b kinnistutel asub lisaks peamajale veel viis hoonet, mis jagunevad lao- ja kontorihooneteks ning garaažideks. Kinnistute kogupindala moodustab ligi 30 000 ruutmeetrit.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806