• 10.02.17, 13:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jaano Vink lahkub Nordeconist

Alates 2002. aastast ehitusfirmat Nordecon juhtinud ja selle aja jooksul arvukaid uusarendusi ehitanud Jaano Vink paneb juuli lõpus ameti maha.
Jaano Vink
  • Jaano Vink
  • Foto: Andras Kralla
Nordecon teatas börsile, et juhatuse esimees teavitas nõukogu kavatsusest lahkuda töölt omal soovil peale teenistuslepingu lõppemist 31. juulil 2017. Nordeconi nõukogule jäi uue inimese leidmiseks aega kuus kuud. Uus juht alustab tööd 1. augustil.
„Olen alati arvanud, et juhi vahetus peab toimuma ajal, mil ettevõte toimib hästi ja täna võib öelda, et see hetk on käes,“ kommenteeris Vink. Nodeconi juhi ametis oldud viitteist aastat hindas ta haaravaks ja väljakutseid pakkuvaks, mainides, et ühel hetkel tuleb olla aus nii enda kui oma meeskonna vastu ning anda teatepulk üle, et areng jätkuks.
“Ma isiklikult oleksin soovinud, et Jaano jätkaks veel ühe kolmeaastase perioodi, kuid teisalt on 15 aastat tõepoolest pikk aeg ning ettevõte täna heas korras,” kommeneeris Nordecon AS nõukogu esimees Toomas Luman börsiteate vahendusel. Uue juhi otsimise aega pidas Luman piisavaks ja avaldas lootust, et sobiv inimene leitakse ettevõtte seest. “Igal juhul vaatab nõukogu ringi lahtiste silmadega, et leida parim võimalik kandidaat,” lisas Luman samas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni 2016. aasta konsolideeritud auditeerimata müügitulu oli 183 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab praegu tööd ligi 700 inimesele. Emaettevõtte aktsiad on noteeritud NASDAQ Tallinna Börsi põhinimekirjas 2006 aastast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 08:56
Atraktiivne juugendstiilis kinnistu Tõnismäel ootab uut omanikku
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib uusi omanikke Tallinna kesklinnas asuvale väärikale kinnistule aadressil Tõnismägi 5a – hoonele, mis ühendab endas ajaloolise arhitektuuri, suurepärase asukoha kui ka väga mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Arco Vara tegevjuht Kristina Mustonen seisab hiljuti  ettevõtte omandatud Lutheri kvartali taustal.  See Tallinna südalinna kroonijuveel hakkab mängima aiva olulisemat rolli.
Suur lugu
  • 22.10.25, 11:46
Turujagamine. Arendajad: need arendajad on edaspidi võitjad, need kaotajad
Turureha liigub armutult edasi. Kas ehitajate õnn jääb üürikeseks?
Remicon OÜ juhatuse liige Alex Roost jagab asjatundlikke näpunäiteid.
Uudised
  • 24.10.25, 06:45
A-energiaklassiga elamud on energiatõhusad, aga mitte alati kulutõhusad
A-klassi maja värsked korteriomanikud avastavad alles pärast sissekolimist, et kommunaalkulud võivad olla samasugused või isegi kõrgemad kui vanemates majades.
LEADELL Pilv Advokaadibüroo vandeadvokaat ja partner Pirkka-Marja Põldvere.
Uudised
  • 20.10.25, 10:48
Vastulause: Broneerimisleping ei ole tühine paber – ärge eksitage ostjaid vastupidisega!
Viimastel aastatel on artikli autori praktikas nii esimese kui teise astme kohtud lihtkirjaliku broneerimislepingu kehtivust eeltoodule tuginedes korduvalt kinnitanud. Vastupidiseid näiteid ei ole!
Kas Tallinna korterid on liiga kallid? Oleneb küsijast ja huvidest
Uudised
  • 24.10.25, 11:22
Kas Tallinna korterid on liiga kallid? Oleneb küsijast ja huvidest
Restate’ i kinnisvaraanalüü tik Julia Linde.
Uudised
  • 27.10.25, 11:11
Julia Linde: Kuidas kinnisvara tsüklit lugeda - ostja võimaluste aken on avatud
Vaata, milline on eluasemeturu mõistlik strateegia ja milla tasub üürihind lukustada.
Uus Maa kohtuekspertiiside ja hüvitusväärtuse juhtivhindaja Kerli Koha.
Uudised
  • 24.10.25, 08:15
Kui naaber ei ole nõus servituudiga: kuidas edasi toimida?
Triple Net Capitali osanik Andres Urb rääkis Lutheri kvartali müügiplaanist juba märtsis. Nüüd on tehing tehtud ja Urbist koos teises osanikega saanud Arco Vara aktsionär.
Uudised
  • 27.10.25, 06:45
Lutheri kvartali müüjad said piraka tüki Arco Varast
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele