27. veebruar 2017

Harju KEK alustas Keilas suurehitust

Keila tööstuslinnaku uued hooned
Autor: Harju KEK

Harju KEK alustas Keila tööstuslinnaku laiendamist uute kaubandus- ning lao- ja tootmispindadega, mille vabale turule toomiseks ehitatakse Paldiski maantee äärde kaks septembriks valmivat hoonet.

Aadressile Keki 1 rajatavate hoonete kogupindala on ca 3500 ruutmeetrit ning ehitus läheb maksma 2,5 miljonit eurot. Väikseimad üüripinnad algavad 238 ruutmeetrist. Suurema pinnavajaduse korral saab omavahel ühendada kõrvuti olevaid ühesuurusi alasid.

Uusarenduse üürihinnad algavad 4,2 eurost ruutmeetri kohta, ütles Harju KEKi müügi- ja turundusjuht Lauri Viileberg kinnisvarauudised.ee-le. Kõrvalkulude suurust ta välja ei toonud, kuna need sõltuvad suuresti ruumide kasutaja ärispetsiifikast, tarbimisest, seadmete võimsustest ja muust sarnasest. "Igal juhul vastavad hooned kõigile tänapäevastele normidele ning kõrvalkulud on seetõttu soodsad," märkis Viileberg.

Paljude ruumide üürikokkulepped on juba saavutatud ning mitmete huvilistega käivad läbirääkimised. Nimekamatest ettevõtetest plaanib Keila tööstuslinnakusse esinduse avada Cramo Estonia AS. Harju KEKi tegevjuhi Janek Lehtmetsa sõnul on tegemist väga olulise projektiga Keila tööstuslinnaku arengus.

48 hektari suurusesse Keila tööstuslinnakusse on end juba varasemast sisse seadnud Bauhof, Ensto Ensek, Glamox, Würth, Ramirent ja mitmed teised ettevõtted.

Harju KEKile kuulub ligi 100 hektarit äri- ja tootmismaad ning kokku üle 60 000 ruutmeetri väljaüüritud pinda. Harju KEK AS omab 31,4% osalust börsiettevõttes Harju Elekter ning 27,1% osalust ettevõttes EKE Invest AS.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806