14. märts 2017

Bonava uuris rahulolu ja ootusi elukeskkonna suhtes

Timo Riismaa
Autor: Bonava

Bonava uuris arendustegevuse tõhustamiseks kaheksas riigis, mis teeb inimesi nende kodus ja ümbruskonnas õnnelikuks.

"Meie eesmärk on luua kodusid ja elukeskkondi, kus inimesed saavad tunda end koduselt ja õnnelikuna. Seetõttu on äärmiselt tähtis tunda huvi, õppida ja mõista, mis teeb inimesed õnnelikuks kohas, kus nad elavad. Uuringu käigus Eesti inimestelt saadud vastused on aluseks meie edasisele tegevusele uute kodude rajamisel," kommenteeris Bonava Eesti OÜ tegevdirektor Timo Riismaa.

Küsitlus viidi läbi Rootsis, Saksamaal, Soomes, Taanis, Norras, Venemaal Peterburis, Eestis ja Lätis, teatas Eesti üks suuremaid kodude ehitajaid. Uuring on oma valdkonnas ainulaadne ja viidi läbi koostöös konsultatsioonibürooga Cliente. Esialgsed tulemused avaldatakse mõne nädala jooksul.

Alates 2004. aastast on Bonava rajanud Tallinnasse ja selle ümbrusesse enam kui 1500 kodu, mis asuvad Viimsi keskuses Tammeõue elupiirkonnas, Kadrioru ja Lasnamäe piiril Vana-Kuuli tänaval, Mustamäel Rabakülas, Haaberstis Pärnaõue elupiirkonnas ning Põhja-Tallinnas Ketraja tänaval. Järgneva viie aasta jooksul on plaanis ehitada veel 2000 korterit.

Ehitusfirmast NCC välja kasvanud ja Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirjas noteeritud aktsiatega Bonava on üks suuremaid elamuarenduse ettevõtteid Põhja-Euroopas. Kontserni aastakäive ülatub 13 miljardi Rootsi kroonini.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806