14. märts 2017

Kuidas saada raha, kui pank ei anna laenu?

Kas teeb kadedaks, kui konkurent ühisrahastuse toel kiirelt ehitama hakkab või venima kippunud müüki turgutab?

Kui vastus on jah, on 11. aprillil toimuv Investor Toomase ühisrahastuse konverents just sulle! Ühisrahastuse konverentsil saad teada, kuidas alternatiivse rahastusega oma karva ahvatlevalt üles harjata ning milline rahastamisvõimalus on kõige sobivam just sinu ettevõttele.

Ideid, kuidas muuta oma ettevõtte osalus investorile ihaldusväärseks, jagab konverentsil Fundwise. EstateGuru näitab, kuidas lõigata ärivõimalustest alternatiivinvesteeringuga maksimaalselt kasu. Sellest, kuidas saada edukaks iduettevõtteks ning lüüa läbi start up'ide börsil, räägib Funderbeam. Kuidas kaasata kahe päevaga poolteist miljonit eurot, kirjeldab hiljutise rahastamiskogemuse näitel CrowdEstate. Ja kuidas saada 15-180-päevaste maksetähtaegade puhul raha kohe, annab nõu Investly.

Konverentsil osaleja saab hea ülevaate, kuidas oma heade äriideede teostamiseks lisainvesteeringuid kaasata, sest kohal on Eesti kõige suuremad ühisrahastuse ettevõtted, mis jagavad kogemusi edukate rahastuskampaaniate korraldamisel.

Lisaks on võimalik tuvastada, millises arengufaasis on sinu raha vajav ettevõtte, et pöörduda õige ühisrahastusettevõtte poole.

Ühisrahastuse konverentsi kava ja registreerumislingi leiad SIIT.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806