Tallinnas aadressil Mustamäe tee 3 asuva WoHo kvartali arendaja sõlmis 11,7 miljoni eurose lepingu Mapri Ehituse ja NOBEga (end Nordecon Betoon) büroo- ja elupindadega kõrghoone projekteerimiseks ja ehituseks.
WoHo teise hoone ehitus lõpeb 2018 sügisel
  • WoHo teise hoone ehitus lõpeb 2018 sügisel
Hinnale lisandub käibemaks. Kvartali teine hoone rajatakse ühe maa-aluse ja 14 maapealse korrusega. Brutopinda on teises hoones 12 618 ruutmeetrit, kahe kõrghoone peale kokku aga 36 000 ruutmeetrit.
Kui esimese hoone ankurüürnik on Telia, siis teise hoone puhul ilutseb katusel kiri „Pipedrive“.
WoHo kvartalit arendab EKEREPOL OÜ. Äri- ja eluhoone arhitektuuriprojekti autorid on PIN Arhitektid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele