• 16.05.17, 11:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Muutused Haabersti ristmiku liikluskorralduses

Tehnovõrkude ja teeületuste ehitamisest tulenevad liikluspiirangud Haabersti ringristmikul, Paldiski maanteel ja Rannamõisa teel kehtivad alates 16. maist kuni juuli esimese nädalani.
Haabersti ringristmiku liiklusskeem 16. maist kuni juuli esimese nädalani.
  • Haabersti ringristmiku liiklusskeem 16. maist kuni juuli esimese nädalani.
  • Foto: Tallinna kommunaalamet
Mõned sõidurajad on lõiguti suletud, kuid sõidukite läbipääs on tagatud minimaalselt ühel sõidurajal, teatas Tallinna kommunaalamet. Ehitustööde tõttu peab arvestama liiklusummikutega.
Ehitajate teel praegu liikluskorraldust ei muudeta.
Juuli alguses jõuavad Haabersti istmiku rekonstrueerimistööd järgmisesse etappi ja kehtestatakse täiendavad liikluskorralduslikud muudatused ning ümbersuunamised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Liiklusskeemidega saab tutvuda Tallinna linna veebilehel (vt SIIT).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Viimased uudised

Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
Uudised
  • 03.12.25, 11:45
Uus Maa: järgmisel aastal kasvab nii kinnisvaratehingute arv kui hind
Saated
  • 03.12.25, 10:46
Andero Laur uusarendustest: kui kliendile on mõeldud, siis müügid toimuvad
Uudised
  • 03.12.25, 10:17
2 galeriid: Endover alustas Voltas kõrghoonete ehitamisega - ruut maksab siin 9 700 eurot
Uudised
  • 03.12.25, 09:45
Ülemiste linnak pürib juhtivaks tõmbekeskuseks
Ülemiste piirkonda ootab lähiaastatel kümnendi üks suurimaid investeerimistsükleid. Ainuüksi Ülemiste keskuse 130 000 ruutmeetrile lisandub veel 50 000 ruutmeetrit.
Uudised
  • 03.12.25, 06:45
Vaata, kuidas on 5 aastaga muutunud laenude ühest pangast teise tõstmine
Uudised
  • 02.12.25, 10:59
Pealinna eluasemeturg lohiseb külgsuunas edasi
Uudised
  • 02.12.25, 10:30
Enefit Green müüb oma Soome tuulepargi maha

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele