5. juuni 2017

Vabaõhu&shymuuseumi teel algavad rekonstrueerimis&shytööd

Rekonstrueerimistööd Haabersti ringristmiku juures
Autor: kinnisvarauudised.ee

Nordecon AS alustab teisipäeval, 6. juunil Vabaõhumuuseumi tee ehk Paldiski maantee – Vabaõhumuuseumi tee 8 rekonstrueerimistöödega, mis sulgeb liikluse.

Töid tehakse lõigus Paldiski maanteest Mõisa tänavani, teatas Raepress. Ehitustööde ajal on tänav tavaliiklusele suletud. Ligipääs on tagatud vaid kohalikele elanikele.

Vabaõhumuuseumi tee rekonstrueerimistööde mahus korrastatakse 6,5 m laiune 1+1 sõidurajaga sõidutee, 4 m laiune kergliiklustee ning rajatakse uus 48 parkimiskohaga parkla. Liikluse rahustamiseks rajatakse sõiduteele künnised ning ülekäiguradadele eraldussaared. Ülekäiguradadele paigaldatakse vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks reljeefsed kõnniteeplaadid ning rajatakse ülekäiguradade erivalgustus. Rajatakse sademeveekanalisatsioon ning korrastatakse töömaas olevad kaevud.

Lisaks teostatakse tänaval asuvate puude hoolduslõikust ning likvideeritakse ohtlikud ja ebasobivas kasvukohas paiknevad puud. Likvideeritavad puud asendatakse uutega ning istutatakse üle tuhande uue põõsaistiku.

Rekonstrueerimistööd lõpevad enne uue õppeaasta algust.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474