• 07.06.17, 19:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kassid kinnisvaramüügi teenistuses

Kinnisvaraarendaja Perton Ehitus meelitas Facebookis 8. juunil toimuvale kliendipäevale makstud reklaamiga, millel troonis kena siiami kass.
Detail Perton Ehituse Facebooki reklaamilt.
  • Detail Perton Ehituse Facebooki reklaamilt.
  • Foto: Facebook
Kassi kasutamine visuaalil harmoneerus ueu kortermaja asukohaga Tallinnas Kassisaba asumis. Wismari 31 asuva Miljöö maja tunnuslauseks on “Karakteriga kodu Kassisabas”.
Facebookis on nunnudel kassipiltidel olnud läbi aegade suur menu. Neid nii klikitakse kui ka jagatakse ohtralt. Samas on rahvusvaheline ajakirjanduses hoiatatud selle eest, et kassid ning eriti armsad kassipojad on Facebookis kasutusel noorte värbamiseks terroriorganisatsiooni ISIS.
Kindel on aga see, et kassipildid toimivad Facebookis igal juhul - ka Perton Ehituse kassipildiga reklaam leidis selles keskkonnas lahket jagamist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 09:58
AI ei muuda kinnisvarasektorit futuristlike robotitega, vaid paneb hooned enda ajalugu mäletama
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele