Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Miks ärikinnisvaras pidu läbi sai?
Kuula "Äripäev eetris" salvestust kinnisvaraarenduse konverentsilt, kus räägivad BPT Real Estate nõustamisvaldkonna juht Mihkel Pärtel, Kaamos Kinnisvara juht Priit Uustulnd ja Hammerhead OÜ juhatuse liige Allan Kool.
Mihkel Pärtel (vasakult esimene), Priit Uustulnd ja Allan Kool.
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?