29. juuni 2017

Rannapromenaad muutus koerte jalutusväljakuks

Koerad koos peremeestega Pirita rannas.
Autor: Sergei, Pirita elanik

Armastatud Pirita rannast on saanud ebasanitaarne ja ohtlik koht, kuna sinna tullakse koeri jalutama ning jooksutama nii kõigist Pirita osadest kui ka autodega kesklinnast.

Ohtlikuks teeb olukorra see, et koerad lastakse randa vabalt jooksma, kurtis Pirital elav Sergei munitsipaalpolitseile. „Oleks neil vähemalt suukorv peas, aga ei ole. Kondavad ringi, ehmatavad lapsi ja lapsevanemaid, roojavad vette ja liiva sisse. Suvel mängivad seal väikesed lapsed ja kaevavad välja hunnikute viisi koerte väljaheiteid,“ vahendas munitsipaalpolitsei Sergei öeldut.

„Talvel-kevadel valitsenud halb olukord on muutunud talumatuks. Pirita randa šantažeerivad koerad ja ülbed koeraomanikud, populaarsest puhkealast on saanud hunnikuterohke koerte jalutusväljak,“ lisas kohalik elanik.

Pirita rannas on koerte jalutamiseks spetsiaalselt tähistatud alad olemas ja ilusate rannailmade saabudes alustab munitsipaalpolitsei Pirita rannas patrullimist, et koeraomanikke korrale kutsuda.

Munitsipaalpolitsei otsib samas kannatanu tehtud foto järgi ühte konkreetset suukorvita ringi jooksvat koera, mis on Pirita, Merivälja ja Mähe piirkonnas mitmeid inimesi rünnanud.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474