• 07.07.17, 10:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mis takistab mikrokorterite pealetungi?

Millised karid on mikrokorteritel ja kuidas neid ületada, räägivad Robert Laud (kinnisvarabüroo Endover juht), Ain Kivisaar (Metro Capitali partner), Kalle Aron (väikeinvestor) ja Tallinna peaarhitekt Endrik Mänd.
Mis takistab mikrokorterite pealetungi?
  • Foto: Pixabay
Vestlus on salvestatud Eesti Kinnisvarafirmade Liidu kevadisel aastakonverentsil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele