Kahe aasta pärast Helsingis avatav unikaalse kontseptsiooniga kaubanduskeskus pakub lisaks ostlemisnaudingule ning toitlustuskohtadele ka aastaringseid surfamisvõimalusi ja 26-kraadise õhutemperatuuriga randa.

- Tripla kaubanduskeskus
- Foto: YIT
Kaubanduskeskus kerkib Pasilasse, vahendas veebileht Nordic Property News.
Siserand hõlmab umbes 6000 ruutmeetrit ja paikneb Tripla kaubanduskeskuse all. Sinna tuleb ühtlasi ka uue kontseptsiooniga seikluspark peredele.
Kolmeosaline Tripla keskus valmib aastatel 2019-2020 ja sisaldab kaubanduskeskust, parkimismaja, ühistranspordisõlme ja kortereid, hotelli ning büroopindu. Transpordisõlm avatakse 2019 augustis. Üüripind ulatub 40 000 ruutmeetrini ehk üle keskuse poole kogupinnast ja on praeguseks juba lepingutega kaetud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tripla üldpind on projektilehe andmetel 183 000 ruutmeetrit. Kaubanduskeskust arendab YIT.
Tripla uudsest kontseptsioonist võib lähemalt lugeda
SIIT.
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.