Liven ehitab Merimetsa viis kortermaja

Lahepea elupiirkond
Viie kortermaja vahele jääb privaatne hooviala koos laste mänguväljakuga.

Tallinna Haabersti linnaossa Lahepea tänavale kerkib lähiaastatel viis merevaatega kortermaja, teatas kinnisvaraarendaja Liven Kinnisvara.

Elupiirkonna kontseptsiooni autoriks ja projekteerijaks on PIN Arhitektid. Viie 3-4kordse kortermaja vahele luuakse suur siseõu. Korterid tulevad maast laeni akende ja kõrgete lagedega.

Liven Kinnisvara partneri Andero Lauri sõnul ühendab arendus paljude Eesti elanike täitumatuna näiva unistuse – omada kodu linnas ja maal, mere ääres ja metsa veerel.

Merimetsa arenduse ehituse algust planeerib Liven Kinnisvara hiljemalt kahe aasta pärast.

PIN Arhitektide jaoks on see Vääna 11 arenduse järel teine koostööprojekt Liven Kinnisvaraga. “Liveni puhul me teame, et nad ei tee ühtegi projekti anonüümsele kliendile, vaid arendavad seda algusest lõpuni justkui endale ja kuni viimase hetkeni saab tulevane koduomanik projektis kaasa lüüa,” kommenteeris arhitekt Jaan Port. “Mul on hea meel, et meie nägemus kodust Merimetsa rahus ja vaikuses ühtis Liveni omaga ning usun, et inimesed leiavad siin täpselt selle, mida nad otsivad.”

Merimetsa piirkond pakub elanikele rohkelt liikumisvõimalusi. On olemas parkmets, kergliiklusteed, valgustatud spordirajad aastaringseks kasutamiseks, liivarand.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised