Viimistlusjärguks üle poole müüdud

Hane
Hane tn kortermaja

Tallinnas Hane tänava väikestes kortermajades on Nordecon suutnud müüa ja broneerida juba üle 53 protsendi kahe- kuni neljatoalistest korteritest.

Nordeconil on omaarendusena valmimas Tallinnas Kristiines kaks väikest kortermaja – Hane 2 ja Hane 2a, teatas ehitusettevõte. Mõlemad majad on 3korruselised ning 15 korteriga. Hooned projekteerisid arhitektuuribüroo R-Konsult arhitektid Irina Raud ja Erkki Tammeleht.

Augusti lõpu seisuga on projektilehe andmetel müüdud ja broneeritud 16 korterit. Saada olevate korterite hinnavahemik jääb 1823 ja 2530 euro vahele ruutmeetri kohta. Odavaimad vabad korterid on neljatoalised ja kalleimad kahetoalised. Kõigi vabade korterite keskmiseks ruutmeetri hinnaks on praegu 2132 eurot.

Kõigil korteritel on rõdu või terrass ning nagu viimasel ajal elamuarenduses tavaks, suletud hoovialal laste mänguplats. Ka on majadel tugeva müügiargumendina ette näidata maaalune parkla, kust saab liftiga sõita otse elukorrustele.

Hoonete esimesel korrusel paiknevad samuti autokohad, aga ka panipaigad ning tehnilised ruumid. Ehitustööde raames uuendati ka Hane tänava seni korrastamata lõik, rajati uus kõnnitee ja tänavavalgustus.

Hane tänava majad jäävad logistiliselt heasse asukohta ehk Tallinna kesklinna ja Mustamäe vahelise tuiksoone – Sõpruse puiestee – vahetusse lähedusse. Asukohta iseloomustab muuhulgas ka see, et n-ö silmside kaugusel on kolm omavahel konkureerivat bensiinijaama.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised