22. september 2017

Smarteni logistikakeskus laieneb

Smarteni logistikakeskus

Eventus Ehitus ja NOBE alustavad oktoobris Smarteni logistikakeskuse kolmanda etapi ehitusega, mis lisab olemasolevale laopinnale tulevaks suveks veel 12 500 ruutmeetrit.

Projekteerimis- ja ehituslepingu maksumuseks on 3,8 miljonit eurot, summale lisandub käibemaks.

Tallinn-Tartu maantee vahetusse lähedusse, Rae valda rajatavas Smarteni logistikakeskuse kogusuurus kasvab kolmanda etapi valmimise järel 42 500 ruutmeetrini. Esimene, 17 000 ruutmeetrine laohoone valmis 2015. aasta jaanuaris ning selle laiendus 2017. aasta veebruaris.

Tellijat Nordassetsit esindav Laur Kivistik märkis, et vajaduse ehitamise järele tekitas otsus loobuda teistest ja väiksematest Smarteni käsutuses olevatest laopindadest. „Üürniku eesmärk on koondada kõik teenused kahte suurde kompleksi Assakul ja Rukki teel,” selgitas Kivistik. Selle tulemusel loodetakse saavutada suuremat efektiivsust.

Eventus Ehituse juhi Lauri Kaska sõnul on Smarteni Logistikakeskus olulisel kohal ettevõtte referentsiportfellis. „Leping järjekordse laienduse ehitamiseks on ausaks tagasisideks selle kohta, et püsime õigel rajal,“ märkis Kaska.

NOBE on ka varasemad Smarteni logistikakeskuse etapid ehitanud koos Eventus Ehitusega.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806