Valmis Priisle äripargi teine etapp

Allan Kool
Allan Kool

Tallinnas Lasnamäel valmis kaasaegse Priisle 3in1 tööstuspargi teine etapp.

3,1 hektarisele maa-alale rajatav ärilinnak koondab piirkonda erinevad kaubandus- ja tööstusettevõtted, millel on vajadus nii esindus-, kontori kui ka lao ja tootmispindade järele, avaldas kinnisvaraarendaja Hammerhead.

Priisle äripark ehitatakse neljas etapis ning Tallinnas on sarnaseid projekte üsna vähe. “Pindu, kus on ühe katuse all nii esindusruumid, kontor kui ladu või tootmine, palju ei leidu, kuid just selline lahendus on nii ettevõtetele kui ka klientidele väga mugav ja ajasäästlik,” kommenteeris Hammerheadi juhatuse liige Allan Kool.

“Lisaks uutele töökohtadele saab naabruses olema ka uus elamurajoon, mis omakorda lisab alale atraktiivsust,” rääkis Kool.

Praeguseks on valminud hooned aadressil Priisle 10 ja Priisle 16. Järgmised etapid katavad Priisle 18 ja Ussimäe 12 aadressid, mille ehitusmaht on kokku 22 000 ruutmeetrit.

Priisle Ärikeskuses on end juba sisse seadnud Assa Abloy, M&V Trade, Liiwi Mööbel, Reaton, KB Eesti, Sevenstars, Autoklaasiabi jt. Septembri lõpus avab katusekorrusel uksed ööpaevaringselt avatud spordiklubi 24-7fitness.ee.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised