17. oktoober 2017

Prisma otsib uusi kaubanduspindu ja kinnistuid

Üks uutest Prismadest tuleb Porto Franco hoonetesse Admiraliteedi basseini äärde.
Autor: Porto Franco projektileht

Prisma plaanib 2022. aastaks kaupluste arvu Eestis kahekordistada ja kasvada pikas perspektiivis siinseks turuliidriks. Sellega seoses alustas jaekett ka täiendava kinnisvara otsinguid.

Praegu asub Tallinnas, Tartus ja Narvas kokku kaheksa Prisma hüpermarketit, kuid järgmise viie aasta jooksul soovitakse seda numbrit eeskätt supermarketite lisamisega oluliselt kasvatada, teatas kaubandusettevõte.

Prisma tegevjuht Jussi Nummelin ütles, et laienemise kaugem eesmärk on tõusta Eesti suurimaks toidu- ja tarbekaupade jaeketiks. Vajaduse uute kaupluste järele on tekitanud kasvav nõudlus. Väiksem osa uutest kauplustest saavad olema hüpermarketid.

Laiendamise käigus loob Prisma ligi 400 uut töökohta. Ehkki Nummelini sõnul on laienemisprotsess kohe algamas ning Prisma on väga huvitatud kaubanduspindade ja kinnistute pakkumistest, on siiski veel liiga vara öelda, kuhu ja millal uued poed kerkivad.

SOK tegevjuht Jorma Vehviläinen märkis, et lähiaastail on keti peamised välisturud Eesti ja Peterburi piirkond. “Suurenemine Eestis tähendab, et vajame eeskätt Tallinnas oma supermarketite jaoks väga hea asukohaga väga häid pindu. Kõik pakkumised selleks on teretulnud!” julgustas Vehviläinen kinnisvarainvestoreid ning kinnistuomanikke pakkumisi tegema.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806